Domov > Novinky > Obsah
Presné obrábanie náhradných dielov pre vstrekovania plastov
Jun 04, 2016

Základné Info

Model NO.:5569Známka: Gemte
Špecifikácia: SGSPôvod: Shenzhen, Čína
HS kód: 8480410090

Špecifikácie
Náhradné diely vstrekovanie plastov
1. spousta dizajn
2. výrobné ceny
3. klientoma #39; s dizajnom k dispozícii

Popis produktu:
Všetky druhy náhradných dielov vstrekovanie plastov s materiálmi
1. Veľkosť: podľa výkresu.
2. všetci môžeme urobiť
3. balenie: Štandardné export škatuľka s paletách alebo ako vašu požiadavku
4. liečba: ako klientov
5. plocha: rozlične ako maľovanie, vysoko lesklý, postrek, eloxovanie, EDM andamp; Vysoký lesk, chrómová/poniklované, Chrome, Gun pokovovanie, sieťotlač, priehľadné alebo Translucent, štetec, guma farba, pieskované atď.
6. obchodné podmienky: FOB shanghai a to bude výhodné pre vás import z nás.
7. platba: T T, Western Union,
8. vzorky dodacia lehota: do 7 dní.
9. dodacia lehota: 7 pracovných dní na základe dielmi, ktoré potrebujete
10. príklad objednávky prijateľné.

Profil spoločnosti:

Naša spoločnosť bola založená v roku 1998, integrácia Randamp; D a predaj. Má rozlohu 6, 000sqm. S našou bohaté skúsenosti a pracovitý a pracovití zamestnanci, môžeme splniť rôzne požiadavky z rôznych typov zákazníkov. Budeme sa snažiť v našich silách slúžiť vám a dúfam, že sa stal jedným z vašich priateľov a obchodných partnerov.

Služby: Naša firma má tím skúseného technického inžiniera a môžeme navrhnúť formy a obrábacie prípravky a nájsť najlepšie riešenie pre váš projekt. Členovia nášho tímu môžete tiež vytvoriť plán celého kontroly kvality pre každú dodávku. Máme aj zákaznícky servisný personál s anglicky hovoriaci schopnosť prekladať customersand #39; potrebuje čínskych inžinierov.

Tím: Náš tím je plný mladistvým elánom, Set, inžinierske oddelenie, konštrukčné oddelenie, oddelenie verejného obstarávania, obchodné oddelenie, ministerstvo financií a vo veľkom meradle výrobné dielne. Náš slogan je andquot; kvalita je prvý, zákazník prvý! andquot;

Partner: S 13 rokov vývoja, Gemte firma investovala do niekoľko tovární s cieľom pomôcť spoločnostiam znížiť výrobné náklady a zvýšiť konkurencieschopnosť váženej spoločnosti. Sme srdečne Vitajte nový pýta od spoločností z celého sveta. Naše výrobky boli vyvezené do viac ako 20 krajín a regiónov, ako napríklad Japonsko, USA, Kanada, Nemecko, EÚ a juhovýchodnej Ázie. Gemte sľubuje citát za veľmi rozumnú cenu a najlepšie služby do 24 hodín od obdržania vášho dopytu.

Popis produktu